Jdi na obsah Jdi na menu
 


IdeaFatte

7. 8. 2007
Kapela IdeaFatte byla založena dvěma hochy ze Zlína v září roku 2005. Oba dva dříve působili ve vlastních projektech,kde se však nemohly na plno prosadit jejich hudební vize. MC Idea se přes svůj nízký věk dokázal rychle vypracovat na jednoho z nejlepších domácích freestylerů, kde dnes patří mezi absolutní špičku. DJ Fatte působil v již neexistující (nutno říci že legendární) zlínské kapele De Fuck To, kde působil zejména jako producent. Po několika společných koncertech s velmi příznivými ohlasy přišel plán na vydání prvního singlu a také potřeba mít vlastního DJe s dovednostmi na poli turntablismu.V lednu 2006 je do kapely přibrán DJ Aka,vicemistr ITF CZ 2006 Advancement Class a nově také vicemistr IDA CZ 2006 Technical Category.
Za poměrně krátkou dobu své existence si připsala na konto koncerty na takObrazek prestižních akcích jako jsou Hip Hop Kemp Festival, Urban Rapublic Festival,Semtex Culture Festival a mnoho dalších.

V lednu 2007 kapela vydala očekávaný debut 365 pod labelem BBRekordy s prestižnímy hosty jako Strapo,Indy, Moja Reč, Philip TBC, Opia, DTonate. Nyní kapela jezdí koncerty na podporu vydaného alba.

V červnu 2007, po více než roční spolupráci, odchází DJ AKA. Nyní se už jen dvojice IF připravuje s novou show na festivaly i různé koncerty mimo čr. Kapela přijala pozvání do francouzského Dijonu, kde odehráli jeden koncert a vrací se tam v červenci zase.
 

Náhledy fotografií ze složky CZ a SK scéna

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář